KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344378
*
nr 934 4378
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, 18x32
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:11:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 23:03:11
1
100 kr
11/1 01:41:29
1
200 kr
12/1 11:47:02
2
200 kr
12/1 11:47:02
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 11:47:28
2
250 kr
12/1 15:41:28
3
450 kr
12/1 20:05:54
4
400 kr
12/1 20:05:54
3
450 kr (Budbetjänt)
12/1 20:06:45
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:48
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4378
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, 18x32
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 23:03:11 | 1 | 100 kr |
11/1 01:41:29 | 1 | 200 kr |
12/1 11:47:02 | 2 | 200 kr |
12/1 11:47:02 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/1 11:47:28 | 2 | 250 kr |
12/1 15:41:28 | 3 | 450 kr |
12/1 20:05:54 | 4 | 400 kr |
12/1 20:05:54 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
12/1 20:06:45 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:16 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:48